TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
6609075-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PWR ENT RCPT PANEL SOLDER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | - |
| Termination Style | PC Pins |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Inductance | 24µH |
| Series | - |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 15 A |
| Voltage - Rated DC | 125V |
| Base Product Number | 6609075 |