TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
6609973-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LINE FILTER 35A CHASSIS MOUNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$285.8645
$285.8645
10
$276.00825
$2760.0825
25
$266.15048
$6653.762
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | IK |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 480 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 500 V |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 35 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 6609973 |