TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Producto No:
6673GE
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 65.41mm |
| Voltage - Primary | - |
| Voltage - Isolation | - |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 76.20mm L x 72.97mm W |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 12A |
| Weight | - |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | - |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | - |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 9.5V |
| Base Product Number | 6673GE |