Dialight
Producto No:
6751211110F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
5MM HG/G PMI 3.3VFTYP W/ORES
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.20" (5.20mm) |
| Millicandela Rating | 11380mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 675 |
| Type | LED |
| Voltage | 3.3V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | 67512 |