Wakefield-Vette
Producto No:
678-39-C
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSINK TO-220/TO-247 W/CLIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.1205
$5.1205
10
$4.9875
$49.875
25
$4.85298
$121.3245
50
$4.58356
$229.178
100
$4.31395
$431.395
250
$4.044302
$1011.0755
500
$3.909478
$1954.739
1000
$3.505054
$3505.054
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.520" (38.61mm) |
| Series | 678 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 0.60°C/W @ 600 LFM |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 2.362" (60.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Box |
| Attachment Method | Clip, Solder Foot |
| Width | 0.984" (25.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | 678-39 |