Wakefield-Vette
Producto No:
678-39-S
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSINK TO-220/TO-247 SCREW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.902
$4.902
10
$4.7747
$47.747
25
$4.64588
$116.147
50
$4.38786
$219.393
100
$4.12965
$412.965
250
$3.871592
$967.898
500
$3.742525
$1871.2625
1000
$3.355372
$3355.372
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.520" (38.61mm) |
| Series | 678 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 0.60°C/W @ 600 LFM |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 2.362" (60.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Box |
| Attachment Method | Bolt On and Board Mounts |
| Width | 0.984" (25.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | 678-39 |