Dialight
Producto No:
6781115801F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
8MM HR/R PMI-12VDC W/O-RING
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66 |
| Termination Style | Wire Leads |
| Viewing Angle | 20° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.33" (8.38mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 678 |
| Type | LED |
| Voltage | - |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 15mA |
| Lens Size | 5.00mm Dia |
| Base Product Number | 67811 |