Vishay Sprague
Producto No:
678D108M040ER4D
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 1000UF 20% 40V RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.424
$9.424
10
$8.37615
$83.7615
50
$7.32906
$366.453
100
$6.70073
$670.073
500
$5.758482
$2879.241
1000
$5.339674
$5339.674
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.476" (37.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 40 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.232 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80mOhm @ 20Hz |
| Lifetime @ Temp. | 4000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| Series | 678D |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.76 A @ 100 kHz |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 35 mOhms |