Wakefield-Vette
Producto No:
680-75A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSINK TO-220 OMNIDIRECT BLK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.321
$16.321
10
$15.4147
$154.147
25
$14.50764
$362.691
50
$13.60096
$680.048
100
$12.694185
$1269.4185
250
$11.787448
$2946.862
500
$11.560778
$5780.389
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.750" (19.05mm) |
| Series | 680 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 2.40°C/W @ 400 LFM |
| Type | Board Level |
| Length | 1.810" (45.97mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Bolt On |
| Width | 1.810" (45.97mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 7.5W @ 58°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-3 |
| Base Product Number | 680-75 |