3M
Producto No:
690-9MMX66M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
TAPE FILM RED 0.35"X 72YDS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.424
$9.424
10
$9.0174
$90.174
25
$8.19812
$204.953
50
$7.7881
$389.405
100
$7.378175
$737.8175
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Usage | Color Coding, Protecting, Sealing, Wrapping |
| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Thickness - Adhesive | 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm) |
| Color | Red |
| Backing, Carrier | Paklon™ Film |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm) |
| Thickness | 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm) |
| Series | Scotch® 690 |
| Length | 216' (66.0m) 72 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M |
| Temperature Range | - |
| Shelf Life | 18 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Film |
| Width | 0.35" (9.00mm) |
| Adhesive | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Base Product Number | 690 |