Wakefield-Vette
Producto No:
692-100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSINK TO126 W/CLIP 100MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.396
$5.396
10
$5.25445
$52.5445
25
$5.11214
$127.8035
50
$4.82828
$241.414
100
$4.54423
$454.423
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.100" (27.94mm) |
| Series | 692 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 3.937" (100.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Box |
| Attachment Method | Clip and PC Pin |
| Width | 0.430" (10.92mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-126 |