Wakefield-Vette
Producto No:
692-50
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSINK TO126 W/CLIP 50MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.522
$4.522
10
$4.4023
$44.023
25
$4.28336
$107.084
50
$4.04529
$202.2645
100
$3.807315
$380.7315
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.100" (27.94mm) |
| Series | 692 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 1.969" (50.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Box |
| Attachment Method | Clip and PC Pin |
| Width | 0.430" (10.92mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-126 |