Wakefield-Vette
Producto No:
693-75
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSINK TO220 W/CLIP 75MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.719
$5.719
10
$5.56795
$55.6795
25
$5.25882
$131.4705
50
$4.94931
$247.4655
100
$4.63999
$463.999
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.380" (35.05mm) |
| Series | 693 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 2.953" (75.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Box |
| Attachment Method | Clip and PC Pin |
| Width | 0.870" (22.10mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-220 |