TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
6EEJ1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.1935
$10.1935
10
$9.17605
$91.7605
25
$8.64424
$216.106
50
$8.42251
$421.1255
100
$8.200875
$820.0875
250
$7.314278
$1828.5695
500
$6.87097
$3435.485
1000
$6.073056
$6073.056
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Panel Cutout Dimensions | Variable Size |
| Approval Agency | CSA, UL, VDE |
| Termination | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | EEJ, Corcom |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | 120/250VAC |
| Panel Thickness | - |
| Current Rating - Appliance Inlet | 6A |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | Front or Rear Side Mount |
| Filter Type | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Package | Bulk |
| Switch Features | - |
| Current Rating - Filter | 6A |
| Fuse Holder, Drawer | - |