Siemens
Producto No:
6ES76478BD310CW1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
SIMATIC IPC227E (NANOBOX PC)
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Core Processor | Intel® Celeron® N2930 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Ingress Protection | IP40 |
| Memory | DDR4 SODIMM (8GB Max Capacity) |
| Approval Agency | CE, cULus, EAC, FCC, KC, RCM, UL |
| Mounting Type | DIN Rail or Wall Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | SIMATIC |
| Type | Box PC |
| Storage | SSD, 240GB |
| Display Type | No Display |
| Expansion Type | - |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | Siemens |
| Features | - |
| Operating System | Without Operating System |
| Package | Bulk |