TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
6ESRF-3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.8665
$3.8665
10
$3.50645
$35.0645
25
$3.3212
$83.03
50
$3.24406
$162.203
100
$3.08959
$308.959
250
$2.703396
$675.849
500
$2.626142
$1313.071
1000
$2.239948
$2239.948
2500
$2.085478
$5213.695
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 32.26mm x 24.76mm |
| Approval Agency | CSA, UL, VDE |
| Termination | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | SR, Corcom |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | 250VAC |
| Panel Thickness | - |
| Current Rating - Appliance Inlet | 15A |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | - |
| Filter Type | Unfiltered - Commercial |
| Package | Bulk |
| Switch Features | - |
| Current Rating - Filter | - |
| Fuse Holder, Drawer | - |