TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
6HPEND1-NG
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PWR ENT RCPT IEC320-C18 PANEL QC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$57.9025
$57.9025
10
$53.1373
$531.373
25
$51.09328
$1277.332
50
$49.39031
$2469.5155
100
$46.66533
$4666.533
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 31.50mm x 56.60mm |
| Approval Agency | cURus, ENEC, UL |
| Termination | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | HP, Corcom |
| Panel Thickness | 0.039" ~ 0.079" (1.00mm ~ 2.00mm) |
| Connector Style | IEC 320-C18 |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | - |
| Filter Type | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Package | Box |
| Switch Features | - |
| Fuse Holder, Drawer | Fuse Holder |