Siemens
Producto No:
6NH98601AA00
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SINAUT ANT 794-4MR ANTENNA GSM Q
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | - |
| Applications | GSM, LTE, UMTS |
| Number of Bands | 6 |
| Ingress Protection | IP65 |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | 7.598" (193.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Cellular |
| VSWR | 1.9 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.6GHz |
| Mfr | Siemens |
| Features | Cable - 5m |
| Return Loss | - |
| Package | Box |
| Gain | 0dBi |
| Frequency Group | Wide Band |
| Base Product Number | 6NH98601 |