TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
7-1194451-6
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HEATSHRINK 0.472" BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Inner Diameter - Recovered | 0.118" (2.99mm) |
| Shrink Temperature | - |
| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.055" (1.40mm) |
| Material | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shrinkage Ratio | 4 to 1 |
| Type | Tubing, Semi-Flexible |
| Length | - |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.472" (11.99mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | Adhesive Lined |
| Shelf Life | - |
| Package | Spool |
| Base Product Number | 1194451 |