TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
7-1437209-8
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FLEXSTRIP JUMPER .100 12COND
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.125" (3.18mm) |
| Cable Type | Flexstrip |
| Length | 1.500" (38.10mm) |
| Termination Style | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Package | Box |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 1437209 |
| Number of Conductors | 12 |