TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
7-1761616-5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN DIFF ARRAY PLUG 296POS SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$62.7285
$62.7285
20
$60.9577
$1219.154
40
$58.307438
$2332.29752
80
$56.540675
$4523.254
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 18 |
| Number of Positions | 296 Signal (148 Pair) |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 1.022" (25.95mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | STEP-Z |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.051" (1.30mm) |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 30mm, 36mm, 40mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 1761616 |