TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
7-1768048-7
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TKM50WE-N 1=1 SHEET
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -30°C ~ 120°C |
| Series | - |
| Type | Wire Marker |
| Legend | Blank |
| Size | 1.00" W x 2.00" L (25.4mm x 50.8mm) |
| Color | White |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Cable Diameter | 0.188" ~ 0.439" (4.78mm ~ 11.15mm) |
| Material | Vinyl |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 1768048 |