Amphenol SV Microwave
Producto No:
7012-0804
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY SMP JACK TO JACK 24"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$160.455
$160.455
10
$147.2424
$1472.424
25
$141.57888
$3539.472
50
$136.85966
$6842.983
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | 0.047" Flexible Cable |
| 1st Connector | SMP Jack, Right Angle |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | SMP Jack, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMP to SMP |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 26.5 GHz |
| Base Product Number | 7012 |