Amphenol SV Microwave
Producto No:
7012-1295
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY SMP-SMPM JACK-JACK 12"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$148.276
$148.276
10
$136.0609
$1360.609
25
$130.82792
$3270.698
50
$126.46685
$6323.3425
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | 0.047" Flexible Cable |
| 1st Connector | SMP Jack |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | SMPM Jack |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMP to SMPM |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 40 GHz |
| Base Product Number | 7012 |