Amphenol SV Microwave
Producto No:
7012-1327
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY SMA-SMP PLUG-JACK 6"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$82.6025
$82.6025
10
$75.7986
$757.986
25
$72.88362
$1822.0905
50
$70.45409
$3522.7045
100
$66.56707
$6656.707
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | TFlex-405 |
| 1st Connector | SMA Plug, Right Angle |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | SMP Jack, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMA to SMP |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 7012 |