Amphenol SV Microwave
Producto No:
7015-0617
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 36"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$251.275
$251.275
10
$232.85165
$2328.5165
25
$224.4755
$5611.8875
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | TFlex-405 |
| 1st Connector | 2.92mm Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | 2.92mm Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 36.00" (914.40mm) |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | 2.92mm to 2.92mm |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 40 GHz |
| Base Product Number | 7015 |