Amphenol SV Microwave
Producto No:
7015-1078
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY 2.92MM JACK TO PLUG 6"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$151.6295
$151.6295
10
$139.1446
$1391.446
25
$133.79268
$3344.817
50
$129.333
$6466.65
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | 0.086" Semi-Rigid Cable |
| 1st Connector | 2.92mm Jack |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Silver |
| 2nd Connector | 2.92mm Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Style | 2.92mm to 2.92mm |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 40 GHz |
| Base Product Number | 7015-10 |