Amphenol SV Microwave
Producto No:
7015-1102
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY SMPM-2.92MM JCK-PLG 24"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$156.3035
$156.3035
10
$144.8408
$1448.408
25
$139.63024
$3490.756
50
$138.58828
$6929.414
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | 0.085" Flexible Cable |
| 1st Connector | SMPM Jack |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | 2.92mm Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Connector Impedance | 50 Ohms |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMPM to 2.92mm |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 50 GHz |