Amphenol SV Microwave
Producto No:
7016-0121
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY 2.4MM PLUG TO PLUG 12"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$202.464
$202.464
10
$187.61265
$1876.1265
25
$180.86366
$4521.5915
50
$179.5139
$8975.695
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | 0.047" Flexible Cable |
| 1st Connector | 2.4mm Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | 2.4mm Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Connector Impedance | 50 Ohms |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | 2.4mm to 2.4mm |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 50 GHz |
| Base Product Number | 7016-01 |