Texas Instruments
Producto No:
74AVCH1T45DCKTG4
Fabricante:
Paquete:
SC-70-6
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL SC70-6
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | SC-70-6 |
| Series | 74AVCH |
| Translator Type | Voltage Level |
| Data Rate | 380Mbps |
| Voltage - VCCA | 1.2 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 1.2 V ~ 3.6 V |
| Channels per Circuit | 1 |
| Mfr | Texas Instruments |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AVCH1T45 |