Texas Instruments
Producto No:
74LVC161284DGGRG4
Fabricante:
Paquete:
48-TSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC 19BIT BUS INTERFACE 48-TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Logic Type | IEEE STD 1284 Translation Transceiver |
| Mfr | Texas Instruments |
| Supply Voltage | 3V ~ 3.6V |
| Number of Bits | 19 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Base Product Number | 74LVC161284 |