Texas Instruments
Producto No:
74LVC2G125DCTRE6
Fabricante:
Paquete:
SM8
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SM8
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.8265
$0.8265
10
$0.74005
$7.4005
25
$0.70262
$17.5655
100
$0.577125
$57.7125
250
$0.539448
$134.862
500
$0.476729
$238.3645
1000
$0.376371
$376.371
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SM8 |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | 74LVC2G125 |