Texas Instruments
Producto No:
74LVC2G125DCUTG4
Fabricante:
Paquete:
8-VSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 8VSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
250
$0.835468
$208.867
500
$0.73834
$369.17
1250
$0.582901
$728.62625
2500
$0.544036
$1360.09
6250
$0.516838
$3230.2375
12500
$0.497401
$6217.5125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | 74LVC2G125 |