Texas Instruments
Producto No:
74LVCC3245APWR-P
Fabricante:
Paquete:
24-TSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PROTOTYPE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Series | 74LVCC |
| Translator Type | Voltage Level |
| Data Rate | - |
| Voltage - VCCA | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 3 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 8 |
| Mfr | Texas Instruments |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 74LVCC3245 |