Texas Instruments
Producto No:
74LVTH162245ZQLR
Fabricante:
Paquete:
56-BGA Microstar Junior (7x4.5)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 56BGA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.128
$2.128
10
$1.91235
$19.1235
25
$1.80386
$45.0965
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 56-BGA Microstar Junior (7x4.5) |
| Series | 74LVTH |
| Package / Case | 56-VFBGA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA; 32mA, 64mA |
| Base Product Number | 74LVTH162245 |