Texas Instruments
Producto No:
74LVTH162373ZQLR
Fabricante:
Paquete:
56-BGA Microstar Junior (7x4.5)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC 16BIT TRANS D LATCH 56BGA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 56-BGA Microstar Junior (7x4.5) |
| Series | 74LVTH |
| Package / Case | 56-VFBGA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Delay Time - Propagation | 2.2ns |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |
| Base Product Number | 74LVTH162373 |