Toshiba Semiconductor and Storage
Producto No:
74VHCV245FT
Fabricante:
Paquete:
20-TSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.33345
$3.3345
25
$0.31122
$7.7805
100
$0.248995
$24.8995
250
$0.231192
$57.798
500
$0.195624
$97.812
1000
$0.151164
$151.164
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | Schmitt Trigger |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74VHCV |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 16mA, 16mA |
| Base Product Number | 74VHCV245 |