Anderson Power Products, Inc.
Producto No:
75LOKBLK-BK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
75A LOK HOUSING/SP-BLK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.249
$3.249
10
$2.9469
$29.469
25
$2.7911
$69.7775
50
$2.72631
$136.3155
100
$2.596445
$259.6445
250
$2.271868
$567.967
500
$2.206945
$1103.4725
1000
$1.882396
$1882.396
2500
$1.752579
$4381.4475
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 120 A |
| Contact Type | Non-Gendered |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Spring Retention |
| Product Status | Active |
| Series | Powerpole® 75 |
| Note | Contacts Not Included |
| Stacking Direction | - |
| Mfr | Anderson Power Products, Inc. |
| Pitch | - |
| Connector Type | Non-Gendered |
| Features | Stackable |
| Material - Insulation | Polycarbonate (PC) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |