Molex
Producto No:
76145-1128
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IMPACT BP 6X10 DUAL WALL SN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
5
$15.447
$77.235
25
$14.877
$371.925
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 18 |
| Number of Positions | 180 |
| Voltage Rating | 30V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Impact 76145 |
| Number of Columns | 10 |
| Connector Style | Impact |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.053" (1.35mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Contact Layout, Typical | 60 Differential Pairs |