Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
76177-234
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL RIBN 34COND 0.05 MULT 100'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -65°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable, Round Jacket |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 20932 |
| Ribbon Thickness | 0.036" (0.91mm) |
| First Conductor Mark | - |
| Series | Quickie™ |
| Length | 100.0' (30.48m) |
| Ribbon Width | 1.700" (43.18mm) |
| Voltage | 1000 V |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Multiple |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 1000MOhms |
| Base Product Number | 76177 |
| Number of Conductors | 34 |