Molex
Producto No:
76410-5807
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
IMPACT RAM 3X8 GR SN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
10
$12.9105
$129.105
30
$12.426
$372.78
150
$12.1885
$1828.275
200
$11.951
$2390.2
500
$11.172
$5586
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 9 |
| Number of Positions | 72 |
| Voltage Rating | 30V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Mounting Type | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Impact 76410 |
| Number of Columns | 8 |
| Connector Style | Impact, Guide Right |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.053" (1.35mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Board Guide |
| Package | Box |
| Contact Layout, Typical | 24 Differential Pairs |