WAGO Corporation
Producto No:
769-228/281-411
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
2-PIN COMPONENT CARRIER BLOCK; W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.982
$10.982
10
$9.66625
$96.6625
25
$9.11696
$227.924
50
$8.67768
$433.884
100
$8.512855
$851.2855
250
$7.414446
$1853.6115
500
$7.139839
$3569.9195
1000
$6.865222
$6865.222
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | - |
| Termination Style | Plug Receptacles, Push In, Spring |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Terminal - Width | 5.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height (Max) | 1.122" (28.50mm) |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 500 mA |
| Number of Levels | 1 |
| Series | X-COM® |
| Type | Plug Connection |
| Length | 2.070" (52.58mm) |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Housing Color | Gray |
| Features | Diode |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |