3M
Producto No:
7700/30 100'
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL RIBN 30COND 0.025 SIL 100'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$342.3325
$342.3325
5
$278.863
$1394.315
10
$255.78465
$2557.8465
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Polyolefin (PO) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Ratings | - |
| Ribbon Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| First Conductor Mark | - |
| Series | 7700 |
| Length | 100.0' (30.48m) |
| Ribbon Width | 0.800" (20.32mm) |
| Voltage | 30 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Silver |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Insulation Resistance | 1GOhms |
| Base Product Number | 7700 |
| Number of Conductors | 30 |