TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770069-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN PLUG HSG 2POS 6.30MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.43985
$4.3985
25
$0.43814
$10.9535
50
$0.42712
$21.356
100
$0.36632
$36.632
250
$0.33136
$82.84
500
$0.31293
$156.465
1000
$0.274284
$274.284
2500
$0.270598
$676.495
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .093" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.248" (6.30mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770069 |