TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770070-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 3POS 5.03MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.285
$2.85
25
$0.28386
$7.0965
50
$0.27778
$13.889
100
$0.237405
$23.7405
250
$0.213674
$53.4185
500
$0.201799
$100.8995
1000
$0.17688
$176.88
2500
$0.175693
$439.2325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 3 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .093" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770070 |