TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770076-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 4POS 5.03MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.25365
$2.5365
25
$0.2527
$6.3175
50
$0.24947
$12.4735
100
$0.23047
$23.047
250
$0.18943
$47.3575
500
$0.178923
$89.4615
1000
$0.166288
$166.288
2500
$0.161025
$402.5625
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .093" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770076 |