TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770078-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN PLUG HSG 4POS 5.03MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.342
$0.342
10
$0.3116
$3.116
25
$0.31084
$7.771
50
$0.30419
$15.2095
100
$0.260015
$26.0015
250
$0.234004
$58.501
500
$0.221008
$110.504
1000
$0.193705
$193.705
2500
$0.192404
$481.01
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .093" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770078 |