TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770084-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN PLUG HSG 5POS 5.03MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.361
$0.361
10
$0.32965
$3.2965
25
$0.32832
$8.208
50
$0.32148
$16.074
100
$0.27474
$27.474
250
$0.247304
$61.826
500
$0.233567
$116.7835
1000
$0.204716
$204.716
2500
$0.203338
$508.345
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 5 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .093" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770084 |