TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770087-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 6POS 5.03MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.045
$1.045
10
$0.9766
$9.766
25
$0.9405
$23.5125
50
$0.93138
$46.569
100
$0.84056
$84.056
250
$0.813314
$203.3285
500
$0.74062
$370.31
1000
$0.663385
$663.385
2500
$0.617946
$1544.865
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.198" (5.03mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .093" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770087 |