TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770093-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 9POS 5.03MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.494
$4.94
25
$0.49172
$12.293
50
$0.47937
$23.9685
100
$0.41116
$41.116
250
$0.371868
$92.967
500
$0.351196
$175.598
1000
$0.307819
$307.819
2500
$0.303686
$759.215
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.198" (5.03mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .093" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770093 |